Hakkımızda

Dağlı Lojistik
transport image
author image
Güvenilir Hizmet
Kaliteli Hizmet
9.612m

Yüksek Kapsite

Hakkımızda

Biz Kimiz?

Dağlı Lojistik, 2012 yılında kurulmuş profesyonel bir lojistik firmasıdır. Kurulduğu ilk günden bu yana bütün hizmetlerinde müşteri memnuniyeti odaklı hareket eden firma, başarıya adım adım yürüdüğü hizmet hayatında çeşitli hizmet ilkeleri edinmiştir. Profesyonel kadrosuyla MERSİN şehrinde hizmetlerini yürütmeye devam eden firmamızın belirlemiş olduğu hizmet ilkeleri aşağıdaki gibidir.

Müşteri Memnuniyeti Odaklı Yaklaşım

Firmamızın, kurulduğu ilk günden bu yana temel amacı müşteri memnuniyetini maksimize etmektir. Süreç planlamasını, uzman kadrosunu ve filo yönetimi müşteri memnuniyeti odaklı belirleyen firmamız, müşterilerinin kritik çözüm ortağı olmaya devam etmektedir.

Profesyonel Süreç Yönetimi

Süreç yönetimi her bir müşterimiz için uzman kadromuzca yapılır. Süreç yönetimi ile taşınacak ürün skalası için en uygun araç ve taşıma yöntemi seçilir. İlgili hizmet için en uygun rota belirlenir ve taşımacılık faaliyetinin minimum sürede, minimum sorun ile tamamlanması sağlanır.


Özelleştirilmiş Hizmet

Firmamız hizmetlerinin her biri müşterilerine özeldir. Bütün hizmetler müşteri ihtiyaçları doğrultusunda planlanır ve bu sayede minimum sürede maksimum verimlilik elde edilmesi amaçlanır.

Çözüm Odaklı Yaklaşım

Karayolu taşımacılığı, denizyolu taşımacılığı ya da diğer taşımacılık yöntemleri arasında “çözüm odaklılık” ilkesi çerçevesinde seçim yapılır. Süreç planlaması yapılırken olası sorunlar tespit edilir ve süreç yönetimi ile muhtemel sorunlar önlenir.

İnovatif Hizmet Anlayışı

Sektör bazlı Ar-Ge çalışmalarını yakından takip eden firmamız, mevcut yenilikleri hizmet sürecine dahil ederek inovatif bir hizmet anlayışı belirler. Firma içi inovasyon, süreç yönetiminin avantajlı yapısını destekler.

Blog

Bizden Haberler

Call Now Button