Havayolu Taşımacılığı

Havayolu Taşımacılığı

Havayolu Taşımacılığı

Hem ülke sınırları içerisinde hem de uluslararası alanda tercih edilebilecek birçok ulaştırma yöntemi vardır. Karayolu taşımacılığı, havayolu taşımacılığı ve denizyolu taşımacılığı bunun en temel örnekleridir.

Havayolu yük taşımacılığı, gelişen teknolojik olanaklar ile birlikte ortaya çıkmıştır. Günümüzde kullanılan ulaştırma yöntemleri arasında hızlı ve pratik bir alternatiftir. Tek seferde büyük hacimli havayolu eşya taşımacılığı avantajının bulunması, bu alternatifin pratik olmasının en temel kaynağıdır. Ürettiği ürünleri dünya pazarlarında satarak başarıyı garantilemek, uluslararası ticaret sahasında yerini almak isteyen firma sahiplerinin havayolu yük taşımacılığı hizmeti ile ulaştırma süreci risklerini minimize etmeleri mümkündür.

Havayolu Taşımacılığı Nedir?

Havayolu taşımacılığı, dünyanın bir noktasında bulunan bir ara ya da nihai malın dünyanın bir diğer noktasına aynı gün içerisinde sevk edilmesini sağlayan bir ulaştırma yöntemidir. Yüksek hız, pratiklik ve güvenilirlik ilkelerini bünyesinde barındırması sebebiyle günümüzde en çok tercih edilen ulaştırma yöntemlerinden biri havayolu taşımacılığı olmuştur.

Neden Biz?

Yılların verdiği deneyim ile sektörde varlığını sürdüren Dağlı Lojistik, ticarette sınırların kalkması gerektiğini savunan, başarıya giden yolun taşımacılık ile mümkün olduğu düşüncesi çerçevesinde hareket eden bir lojistik firmasıdır. Çeşitli sektörlerde hizmet sunan firmaların çeşitli hacimlerdeki lojistik ihtiyaçlarına çözüm sunan Dağlı Lojistik, aşağıdaki hizmet ilkeleri çerçevesinde hareket eder.

  • İhtiyaca Yönelik Çözüm: Sunduğu hizmetleri özelleştirebilir kılan Dağlı Lojistik, havayolu taşımacılığı firmaları arasından ayrılır. İhracat ya da ithalat yapan firma sahipleri, çeşitli hacimdeki havayolu yük taşımacılığı ihtiyaçları için firmamız ile iletişime geçebilir.
  • Hızlı Teslimat: Havayolu eşya taşımacılığı hizmeti sunan firmamız, dünyanın birçok noktasına aynı gün teslimat imkanı sağlar. Teslimatın hızlı olması firmaların üretim ve satış süreçlerinin ara vermeden devam etmesini sağlar.
  • Maliyet Avantajlı ve Ulaşılabilir Hizmet: Havayolu taşımacılığı firmaları arasında yer alan Dağlı Lojistik, hizmetlerini maliyet avantajı ve ulaşılabilirlik ilkeleri çerçevesinde sunar. Firmalar, tek seferde yüksek hacimli taşımacılık hizmeti talep ederek ulaştırma maliyetlerini minimize edebilir. Küçük hacimli ulaştırma ihtiyaçları ise parsiyel taşımacılık hizmeti ile karşılanarak hizmet herkes için ulaşılabilir kılınır.
  • Uzman Kadro ile Profesyonel Süreç Yönetimi: Dağlı Lojistik olarak çalışma arkadaşlarımızın her birini özenle seçiyor, seçimlerimizi liyakat esasına uygun olarak yönetiyoruz. Ekibimizin profesyonel kılmamız sebebiyle ürünleriniz hakkında görüştüğümüz ilk andan ürün teslimat anına kadarki süreçte profesyonel operasyon yönetimi gerçekleştirerek hata marjını minimuma indiriyoruz. Operasyon yönetimi yaparken transfer edilecek ürünü, hacmini ve boyutunu göz önünde bulunduruyor, bu sayede hizmetlerimizi özelleştirilmiş bir formda sunuyoruz.
  • Ürün Hakimiyeti: Tamamladığımız ya da yönettiğimiz büyün projelere kendi işimiz gibi yaklaşıyor, maksimum hassasiyetle maksimum verimlilik elde ediyoruz. Havayolu taşımacılığı hizmetimizi makine, bitki, canlı hayvan, değerli eşya, hassas ürün gibi ürün sınıfları için sunuyor, operasyon detaylarımızı ürün bazında belirleyerek ürün ve süreç hakimiyeti sağlıyoruz.
Call Now Button